100 stacji LTE 800 w T-Mobile

Opublikowano: 2016-03-24
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #T-Mobile #Internet mobilny #wyniki / raporty

news-tmobile-lte-1Na początku lutego T-Mobile uruchomił pierwsze stacje bazowe z technologią LTE działającą w oparciu o częstotliwości z zakresu 800 MHz. W tej chwili ma ich już ponad 100 zlokalizowanych w różnych częściach kraju.

W ciągu kilkudziesięciu dni w jakich udało się T-Mobile zrealizować inwestycje i je komercyjnie uruchomić, zasięg LTE wzrósł z 83% do 87%. Nowe stacje to nie tylko LTE na nowych obszarach, ale również zwiększenie pojemności sieci i lepszy zasięg w budynkach na obszarach, gdzie operator oferuje LTE.

news-tmobile-lte800

Planowane jest uruchomienie kolejnych kilkunastu do kilkudziesięciu stacji tygodniowo. W efekcie na koniec czerwca bieżącego roku T-Mobile chce, aby zasięg jego sieci LTE objął ponad 92% populacji kraju.

Źródło: T-Mobile

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.