14-dniowe testy LTE w Plusie

Opublikowano: 2016-04-28
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #oferty / taryfy #Plus #Internet mobilny

news-plus-ja+lte-2Od 28 kwietnia wydłużony zostaje okres, w którym za 9 zł można testować LTE sieci Plus oraz Cyfrowego Polsatu.

W nowej odsłonie promocji okres testowania Internetu bez opłaty abonamentowej został podwojony i wynosi teraz 14 dni. Osoby, które po okresie testów zrezygnują z umowy, nie poniosą żadnych dodatkowych kosztów – oprócz opłaty aktywacyjnej w wysokości 9 zł.

Promocja „Testuj Internet LTE za 9 zł” jest dostępna we wszystkich punktach sprzedaży sieci Plus oraz Cyfrowego Polsatu. Wiąże się ona z podpisaniem umowy na 24 miesiące (w Plusie również na 12 miesięcy) w zestawie z wybranym routerem Wi-Fi lub modemem LTE oraz w ofercie „Tylko SIM”.

Źródło: Plus

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.