1500 złotych do wzięcia z Luną

Opublikowano: 2014-09-26
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #technologie #pozostali #sprzęt / podzespoły #reklamy / promocje

news-myphone-luna-2Firma myPhone namawia do spełnienia marzeń. W specjalnym konkursie można wygrać 1500 złotych na zaplanowany wcześniej cel.

Z okazji pojawienia się na polskim rynku phabletów Luna producent tego modelu, firma myPhone przygotowała konkurs.

Organizatorzy zabawy podkreślają, że może w niej uczestniczyć każdy, niezależnie od tego czy kupi myPhone Luna czy też nie. Aby wystartować w konkursie o nazwie Luna Made My Day, który potrwa do 25 października 2014 roku trzeba wejść na stronę www.lunamademyday.pl i zaprezentować w formie filmiku, zdjęcia lub opisu pomysł na to, w jaki sposób można wydać w fajny sposób kwotę 1500 złotych. Skąd wzięła się ta suma? Otóż chodzi o pieniądze, które zdaniem myPhone można zaoszczędzić kupując model Luna zamiast drogiego smartfona znanej marki o zbliżonych parametrach.

Po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń jury zdecyduje o tym kto wykazał się największą inwencją. Zwycięzca otrzyma w nagrodę phablet Luna, a także wspomnianą już kwotę 1500 złotych, którą będzie mógł wydać w sposób opisany wcześniej w zgłoszeniu do konkursu.

Phablet Luna miał niedawno swoją rynkową premierę. Jego pełną specyfikację Teleguru zamieszcza na stronie pod tym adresem: http://www.teleguru.pl/telefony-pozostali/myphone-luna.

Źródło: myPhone

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.