1/3 klientów Virgin Mobile z zarejestrowanym numerem

Opublikowano: 2016-10-10
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali operatorzy #prepaidy #wyniki / raporty

news-virginmobile-5W ciągu 3 miesięcy prawie 150 tysięcy klientów Virgin Mobile zarejestrowało swój numer prepaid, mając do dyspozycji około 7 tysięcy punktów rejestracji.

Każdy klient rejestrujący numer w Virgin Mobile otrzymuje bonus w postaci zwrotu 50% wartości pakietów #Wszystko: #PełenLuz, #BezLimitu, #Najlepiej lub #DlaMnieSuper przez dwa okresy rozliczeniowe.

„W odróżnieniu od konkurentów nie licytujemy się na kwoty doładowania ważne tylko przez 30 dni, gdzie klient w praktyce ma małą korzyść i może wykorzystać około 30 zł. My za rejestrację numeru dajemy bonus w postaci zwrotu na saldo 50% wartości wybranych pakietów przez dwa okresy rozliczeniowe, co przy najwyższym pakiecie daje zwrot do 59 zł. To bonus, który pozwala realnie obniżyć koszty usług telekomunikacyjnych przez dwa miesiące” – wyjaśnia Piotr Suchodolski, dyrektor marketingu Virgin Mobile.

Kartę Virgin Mobile można zarejestrować bez wychodzenia z domu, z pomocą darmowego kuriera, jak również w 1785 kioskach sieci RUCH, 85 punktach Telakces, na wszystkich 190 stacjach Statoil, w 693 lokalizacjach sieci Inmedio, Relay, Virgin, 1Minute i w 4031 niezależnych punktach partnerskich. W każdym z blisko 7 tys. punktów w całej Polsce można zarejestrować karty już aktywne oraz nowe. Należy tego dokonać do 1 lutego 2017 roku.

Źródło: Virgin Mobile

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.