21 marca poznamy nowości Apple

Opublikowano: 2016-03-11
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Apple #sprzęt / podzespoły

news-apple-konferencja-1Apple potwierdziło dotychczasowe spekulacje – 21 marca w kampusie firmy w Kalifornii zaprezentowane zostaną nowe urządzenia. Co dokładnie ujrzymy na konferencji?

Tego dnia spodziewana jest prezentacja nowego smartfona z 4-calowym ekranem, który otrzyma nazwę iPhone 5se lub po prostu iPhone SE (Special Edition) i będzie oferował design z iPhone’a 5s, aparat z iPhone’a 6 (8 Mpix), a także procesor Apple A9, 16 i 64 GB pamięci wewnętrznej, moduł NFC oraz wsparcie dla Apple Pay.

Kolejną nowością ma być iPad Pro w nieco mniejszym, 9.7-calowym formacie, wyposażony w układ Apple A9X, cztery głośniki stereo, główny aparat fotograficzny z lampą LED, złącze Smart Connector. Ponadto, nie powinno zabraknąć obsługi ekranu rysikiem Apple Pen.

Na konferencji powinniśmy też poznać odświeżony zestaw akcesoriów dla Apple Watch (m.in. paski wykonane z nowych materiałów) oraz nowe wersje MacBooków z linii Air i Pro. Niewykluczone jednak, że Apple po raz kolejny zaskoczy nas czymś jeszcze.

Źródło: Apple, własne

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.