220 tysięcy kart MVNO obsługiwanych przez operatora sieci Play

Opublikowano: 2014-11-28
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Play #wyniki / raporty

OLYMPUS DIGITAL CAMERAJak poinformował Jacek Niewęgłowski – członek zarządu operatora odpowiedzialny za strategię, P4 obsługuje obecnie 220 tysięcy aktywnych kart SIM MVNO w swojej sieci.

Dane te dotyczą kart, które dokonały jakiejś aktywności w ciągu 30 dni. Przez rok w P4 przybyło 70 tysięcy aktywnych kart SIM MVNO. W ostatnich miesiącach około 24 tysięce kart SIM przybyło dzięki migracji klientów Inei z Orange – „Cieszymy się z zaufania i wyboru PLAY, jako strategicznego Partnera do wspierania i rozwoju usług mobilnych. INEA jako lider technologiczny szczególny nacisk kładzie na jakość świadczonych usług. PLAY, wykorzystując dynamicznie rozwijającą się sieć i infrastrukturę, dostarcza elastyczne rozwiązania i usługi na wysokim poziomie. Operatorzy kablowi są jednymi z najlepiej przygotowanych firm do oferowania usług mobilnych, które są naturalnym uzupełnieniem ich standardowych usług, dlatego wierzymy, że współpraca z INEA będzie sukcesem dla obu firm” powiedział Jacek Niewęgłowski.

Inea świadczy usługi mobilne jako operator wirtualny (MVNO), zaś Play pełni rolę operatora infrastrukturalnego (MNO), zapewniając dostęp do sieci mobilnej.

Źródło: własne

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.