650 pracowników opuści szeregi T-Mobile

Opublikowano: 2016-03-23
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #T-Mobile #wyniki / raporty

news-tmobile-polska-1Zgodnie z przyjętym harmonogramem, T-Mobile Polska zakończył w poniedziałek proces rozpatrywania wniosków pracowników w Programie Dobrowolnych Odejść (PDO).

Założeniem programu było dostosowanie struktury zatrudnienia firmy do realizowanych zmian organizacyjnych i upraszczania procesów. Ostatecznie, z PDO na uzgodnionych warunkach skorzysta do 650 osób (wcześniej planowano redukcję około 500 etatów). Większość cięć dotyczy centrali firmy w Warszawie. Zgodnie z założeniami na część stanowisk przeprowadzona zostanie rekrutacja.

W ramach zrealizowanego PDO liczba wniosków, która spłynęła pozwala zakończyć proces zwolnień grupowych na Programie Dobrowolnych Odejść.

Źródło: T-Mobile

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.