Świąteczna oferta internetowa Plusa w pierwszym spocie reklamowym

Opublikowano: 2015-11-09
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Plus #wideo

news-plus-zestaw_na_swieta-1Od dziś startuje kampania reklamowa, wspierająca świąteczną ofertę internetową Plusa, w której dostępny jest zestaw domowy z telewizorem Smart TV i routerem LTE na czele.

Zgodnie z zeszłotygodniową zapowiedzią, 9 listopada w sprzedaży w sieci Plus pojawiły się zestawy na Święta: domowy z telewizorem Smart TV od LG, routerem LTE, serwerem plików z dyskiem 1 TB i bezprzewodową kamerką, a także mobilny w skład którego wchodzą tablet i smartfon Huawei w cenie 0 zł na start. Więcej na temat oferty można przeczytać pod tym adresem.

Razem z nowymi zestawami, ruszyła promująca je kampania reklamowa, której pierwszy spot można obejrzeć poniżej. Za strategię i kreację odpowiada agencja Scholz & Friends. Planowaniem kampanii zajął się dom mediowy Media Direction.

Źródło: Plus

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.