Świąteczna oferta Mix Plusa w nowej kampanii reklamowej

Opublikowano: 2015-11-23
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Plus #mixy #telefony / urządzenia #wideo

news-plus_mix-kampania_reklamowa-1Plus wystartował dziś z nową kampanią wspierającą świąteczną promocję w ofercie Mix, w której dostępne są smartfon oraz tablet marki Huawei.

Od 9 listopada w mixowych ofertach sieci Plus pojawiły się dwa razy większe pakiety Internetu oraz specjalne zestawy na święta, wśród których znalazły się smartfon Huawei P8 Lite oraz tablet Huawei MediaPad T1. Więcej informacji w tym miejscu.

Dziś ruszyła kampania reklamowa towarzysząca świątecznym promocjom w ramach taryf Mix sieci Plus, w której udział biorą polscy siatkarze. Za jej strategię i kreację odpowiada agencja Scholz & Friends, a planowaniem zajął się dom mediowy Media Direction. Poniżej można zobaczyć najnowszy spot pod tytułem „List do Mikołaja”.

Źródło: Plus

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.