Świąteczne promocje w mixowych ofertach Plusa

Opublikowano: 2015-11-06
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Plus #mixy #telefony / urządzenia

news-plus-oferta_mix_swieta-1Od poniedziałku 9 listopada w mixowych ofertach sieci Plus – JA+ MIX oraz Plush Mix – pojawią się dwa razy większe pakiety Internetu oraz specjalne prezenty na święta. Wśród nich smartfon Huawei P8 Lite oraz tablet Huawei MediaPad T1.

Huawei P8 Lite to pracujący na systemie Android smartfon typu Dual SIM z ośmiordzeniowym procesorem, 5-calowym ekranem HD i aparatem 13 Mpix. W obu ofertach MIX 50 zł Elastyczna będzie dostępny za 1 zł. Wśród prezentów na święta w Mixie Plusa znalazł się także tablet Huawei MediaPad T1 8.0 z systemem Android, czterordzeniowym procesorem o taktowaniu 1.2 GHz, wyświetlaczem o przekątnej 8 cali oraz aparatem 5 Mpix i obsługą transmisji danych LTE, 3G i Wi-Fi.

Dostępna jest też cała gama innych smartfonów, które znalazły się pod choinką Plusha w ofercie Mix. Można się z nimi zapoznać w tej ulotce.

W JA+ MIX w doładowaniu za 60 zł podwojony został pakiet internetowy i wynosi teraz 2 GB. Szczegóły oferty poniżej.

news-plus-oferta_mix-swieta-1

W Plush Mix powróciło doładowanie za 40 zł i zwiększone zostały pakiety internetowe w doładowaniu 50 i 60 zł, odpowiednio do 2 i 3 GB.

news-plush-oferta_mix-swieta-1

Źródło: Plus

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.