Świąteczny Play Internet

Opublikowano: 2015-11-05
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Play #Internet mobilny

news-play-oferta_swiateczna-internet_mobilnyPlay przygotował kilka niespodzianek i z okazji zbliżających się Świąt, wprowadził nową, promocyjną ofertę Internetu mobilnego, z którego można korzystać nawet przez rok za darmo.

Oferta skierowana jest do nowych i obecnych klientów Play. Ci, którzy podpiszą w salonie umowę na usługi głosowe i Internet mobilny podczas jednej wizyty, otrzymają cały rok Internetu za 0 zł. Natomiast dla osób, które mają już abonament u operatora na ofertę głosową i chcą dokupić Internet lub po prostu przedłużają dotychczasową umowę, przygotowano 6 miesięcy bez opłat.

Szczegóły oferty z urządzeniem prezentują się następująco:

news-play-oferta_swiateczna-internet_mobilny-1

Urządzenia można zakupić w cenach od 49 zł w najniższej taryfie, 19 zł w abonamencie 49.99 zł miesięcznie, a w droższych planach od symbolicznej złotówki.

Tak z kolei prezentuje się oferta dla tych, którzy wybiorą wariant „Tylko SIM”:

news-play-oferta_swiateczna-internet_mobilny-2

Podpisując umowę można korzystać z usługi muzycznej Tidal przez 24 miesiące za darmo.

Źródło: Play

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.