Święta dla aktywnych w Plush Mix

Opublikowano: 2014-12-01
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Plus #mixy #telefony / urządzenia #wideo

news-reklama-plushmixRuszyła nowa, świąteczna kampania w Plush Mix. Akcja pod tytułem „Ruchy, ruchy” skierowana jest przede wszystkim do młodych i aktywnych osób, proponując im ciekawe zestawy i usługi bez limitu.

Kampania promuje pakiet składający się z Samsunga Galaxy Ace 4 wraz z opaską Activity Tracker, przedstawiając go jako idealną propozycję dla wszystkich, którzy chcą pozostać fit, a do tego rozmowy i SMS-y bez limitu już od 1 zł.

news-ulotka-plushmix3news-ulotka-plushmix4Activity Tracker to pasek na nadgarstek umożliwiający rejestrowanie wszelkiego rodzaju codziennej aktywności. Jest odpowiedzialny za wykrywanie ruchu i przesyłania danych bezprzewodowo do podłączonego za pomocą Bluetooth telefonu z dedykowaną do tego aplikacją Tracker. Na podstawie danych takich jak przebyty dystans, średnia prędkość oraz spalone kalorie program tworzy wykresy, obliczenia oraz porady umożliwiające dostosowanie zadań i ćwiczeń według własnego upodobania. Oprócz tego opaska ma funkcję informowania o nadchodzącym połączeniu lub wiadomości.

W świątecznej ofercie Plush Mix dostępny jest również zestaw Sony Xperia E3 wraz z opaską Sony Smartband, smartfon LG F60 w zestawie z głośnikiem Bluetooth My Music Angel oraz smartfony LG L65, Nokia Lumia 635, Huawei Ascend Y550 i wiele innych.

Wszystkich zainteresowanych Teleguru zaprasza do szczegółowej analizy oferty Plush Mix.

Źródło: Plus

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.