Świetna sprzedaż iPhone’a 7. Wersja Jet Black najchętniej wybierana

Opublikowano: 2016-09-15
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Apple #sprzęt / podzespoły #sprzedaż / wyniki

news-iphone7-sprzedazApple informuje, że wszystkie wersje iPhone’a 7 Plus oraz iPhone 7 w wersji kolorystycznej Jet Black zostały już wyprzedane.

Pomimo braku danych dotyczących sprzedanych egzemplarzy, nowe iPhone’y zdają się bić wszelkie rekordy przedsprzedaży. Kilka dni temu T-Mobile USA ujawnił, że popularność obydwu modeli jest zaskakująco wysoka, a liczba zamówień czterokrotnie wyższa niż w przypadku iPhone’ów 6 i 6 Plus w tym samym okresie 2014 roku. Apple potwierdza te doniesienia.

iPhone 7 Plus w każdej wersji oraz iPhone 7 w kolorze onyksu (Jet Black) zostały już wyprzedane i nie będą dostępne do kupienia w dniu oficjalnej premiery, czyli 16 września. Dotyczy to stacjonarnych punktów Apple. Z kolei w internetowym sklepie producenta nie można aktualnie zamówić żadnego modelu. Zainteresowani będą więc musieli uzbroić się w cierpliwość i poczekać na uzupełnienie zapasów lub sprawdzić dostępność smartfonów u operatorów lub jednego z oficjalnych partnerów Apple.

Źródło: GSMArena, własne

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.