Światłowody Orange wkrótce w kolejnych miastach

Opublikowano: 2016-04-29
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Orange #wyniki / raporty

news-orange-supernova-internet-1W najbliższych tygodniach z szybkiego Internetu światłowodowego Orange będą mogli korzystać mieszkańcy kolejnych 10 miast w Polsce.

Orange konsekwentnie rozbudowuje sieć światłowodową. Do tej pory mogli z niej korzystać mieszkańcy 16 miast, m.in. Warszawy, Krakowa, Katowic, Łodzi, Bydgoszczy i Elbląga. Niedługo dołączą do nich osoby z Bielska Białej, Częstochowy, Gdyni, Gorzowa Wielkopolskiego, Kielc, Olsztyna, Radomia, Rzeszowa, Torunia i Włocławka.

W zasięgu jest już ponad 820 tysięcy gospodarstw domowych. W 2018 roku, dzięki wielomilionowym inwestycjom, będzie ich 3.5 miliona.

Aktualny zasięg sieci światłowodowej oraz szczegóły oferty można sprawdzić na stronie internetowej www.orange.pl/ftth. Wystarczy wpisać adres zamieszkania, by otrzymać informację czy jest się w zasięgu. Sieć zapewnia prędkości 100, 300, a w części lokalizacji nawet 600 Mb/s.

Źródło: Orange

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.