(Aktualizacja) Orange: Gigabajty za gole

Opublikowano: 2016-06-10
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Orange #pakiety / usługi #Internet mobilny

news-orange-euro2016Orange zachęca do zabawy na Facebooku z okazji zbliżającego się meczu Polaków na Euro 2016. Użytkownicy mają szansę otrzymać darmowe gigabajty.

Orange wystartował z akcją, w ramach której przyznaje pakiety Internetu o wielkości równej golom zdobytym przez reprezentację Polski lub Irlandii Północnej, z którą nasi reprezentanci zmierzą się już w tę niedzielę. Zasady są proste: pod odpowiednim wpisem na profilu operatora na Facebooku należy zagłosować emotikonami – serduszko jeśli typujemy zwycięstwo Polski, kciuk w górę, gdy stawiamy na Irlandię Północną.

Nieważne, kto wygra mecz. Jak zapewnia Orange, każdy abonent sieci dostanie tyle gigabajtów netu, ile bramek strzeli wytypowana drużyna. Więcej szczegółów promocji ma zostać podane już wkrótce.

Aktualizacja:

Bonus wynosi 1 GB i można go aktywować SMS-em pod numer 277 o treści BRAWOPL. Aktywacji należy dokonać do 14 czerwca do godziny 23:59.

Cena SMSa w taryfach na kartę: 20 gr.
Cena SMSa w taryfach na abonament: zgodna z cennikiem w taryfie.

Więcej informacji:

Źródło: Orange

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.