(Aktualizacja) Samsung wycofuje Note’a 7 ze sprzedaży

Opublikowano: 2016-10-11
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Samsung #sprzęt / podzespoły #problemy / awarie

news-note7-3Samsung wzywa wszystkich partnerów globalnych do zaprzestania sprzedaży i wymiany Note 7, do czasu zakończenia postępowania wyjaśniającego.

Oto treść oficjalnego komunikatu firmy:

“Współpracujemy z odpowiednimi organami nadzoru w celu wyjaśnienia przyczyn zgłoszonych ostatnio incydentów dotyczących Note 7. Bezpieczeństwo użytkowników jest dla nas najważniejsze. Z tego powodu Samsung zwraca się do wszystkich operatorów i sprzedawców na całym świecie o wstrzymanie sprzedaży i wymiany Note 7 do czasu zakończenia postępowania wyjaśniającego.

Dokładamy wszelkich starań, aby wraz z właściwymi organami nadzoru wyjaśnić tę sytuację. Użytkownicy oryginalnych oraz wymienionych Note 7 powinni wyłączyć telefony i zaprzestać ich używania, a także skorzystać z dostępnych środków zaradczych.

Informacja dla klientów z Polski: w najbliższym czasie podamy bardziej szczegółowe informacje dotyczące Note 7, które znajdują się w posiadaniu lub zostały zamówione przez polskich klientów”.

Aktualizacja:

Samsung podjął decyzję o zakończeniu produkcji Galaxy Note 7. Klienci w Polsce będą mogli zażądać zwrotu pieniędzy lub wymiany na Galaxy S7 edge. Wkrótce mają zostać przekazane szczegóły całego procesu.

Źródło: Samsung

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.