(Aktualizacja) W tym tygodniu ruszy przedsprzedaż Samsunga Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge w Polsce. Znamy ceny

Opublikowano: 2015-03-18
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Samsung #sprzęt / podzespoły #sprzedaż / wyniki

news-samsung-galaxys6-galaxys6edgePolski oddział Samsunga poinformował za pośrednictwem swojego konta na Twitterze, że wstępne zamówienia na Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge będzie można składać już od najbliższego piątku, 20 marca.

Już jutro Samsung otworzy swój pierwszy we Wrocławiu Brand Store, który znajduje się w centrum handlowym Magnolia Park. Tymczasem dzień później, w piątek, na polskim rynku wystartuje przedsprzedaż dwóch najnowszych i wyczekiwanych smartfonów koreańskiego producenta.

Modele Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge do oficjalnej dystrybucji trafią dopiero 17 kwietnia bieżącego roku, jednak zainteresowani (i niezdecydowani) będą mogli zapoznać się nimi nieco wcześniej – 8 kwietnia Samsung Polska wprowadzi obydwa smartfony do oficjalnych salonów sprzedaży.

Ceny urządzeń powinny zostać ujawnione jeszcze dzisiaj.

Aktualizacja:

Cena Samsunga Galaxy S6 w wersji 32 GB wyniesie 2999 zł. Warianty z 64 i 128 GB będą kosztowały odpowiednio 3399 zł i 3599 zł.

Z kolei Samsung Galaxy S6 Edge w najtańszej edycji (32 GB) to wydatek rzędu 3599 zł, zaś cena pojemniejszych modeli to: 3999 zł (64 GB) oraz 4399 zł (128 GB).

Źródło: Samsung

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.