#Freemium - Virgin Mobile daje przykład, jak powinna wyglądać dobrze skrojona oferta

Opublikowano: 2015-10-14
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #pozostali operatorzy #prepaidy #pakiety / usługi

news-virgin_mobile-freemium-oferta-1Virgin Mobile Polska ujawnił dzisiaj nową, niezwykle atrakcyjną ofertę #Freemium, w której każdy otrzymuje co miesiąc bezpłatny pakiet danych, minut i SMS-ów do wszystkich sieci – wszystko to bez jakichkolwiek umów i zobowiązań oraz z możliwością dokupienia dodatkowych komponentów oferty.

W ofercie #Freemium użytkownicy bez żadnych opłat i umowy co 30 dni i na 30 dni otrzymują darmowy pakiet składający się z 300 MB Internetu, 30 SMS-ów do wszystkich sieci oraz 30 minut do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych. Po jego wyczerpaniu można płacić za wykorzystane usługi zgodnie z cennikiem operatora lub wykupić pakiety dodatkowe za „półdarmo”, między innymi paczkę nielimitowanych rozmów do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych za 19 zł. Zależnie od potrzeb, przygotowane zostały elastyczne pakiety różnej wielkości.

news-virgin_mobile-freemium-pakiety-1Oferta obowiązuje od 15 października 2015 roku i dotyczy zarówno dotychczasowych, jak i nowych klientów. W sprzedaży pojawią się też startery #Freemium w cenie 5 złotych, o rocznej ważności. Przedłużenie oferty potwierdzać będziemy SMS-em raz na pół roku, bez potrzeby doładowywania konta. Trzeba przyznać, że jest to mocny ruch ze strony Virgin Mobile – każdy z abonentów będzie mógł spersonalizować ofertę według własnego zapotrzebowania i wydać tylko tyle, na ile rzeczywiście ma ochotę, bez żadnych ukrytych haczyków. Ewentualnie można pozostać przy podstawowej, nieodpłatnej opcji, co z pewnością zaciekawi niejedną osobę i skusi do przetestowania najnowszej propozycji telekomu. Tak trzymać!

Źródło: Virgin Mobile

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.