Wyciekły zdjęcia Samsunga Galaxy Note 5 i Galaxy S6 Edge Plus

Opublikowano: 2015-07-24
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Samsung #sprzęt / podzespoły

news-samsung-galaxy_note5-galaxy_s6edge_plus-1Do sieci trafiły zdjęcia przedstawiające dwa nadchodzące smartfony Samsunga – modele Note 5 i S6 Edge Plus. Debiut urządzeń przewidziany jest na przyszły miesiąc, a my wiemy o nich coraz więcej.

Patrząc na sfotografowanego Samsunga Galaxy S6 Edge Plus na myśl od razu przychodzi jego standardowa odmiana. Na pierwszy rzut oka trudno dostrzec jakiekolwiek różnice względem S6 Edge, zatem po raz kolejny potwierdzają się plotki, jak i wcześniejsze wycieki, w tym zdjęcia sklepowej atrapy rzeczonego smartfona. Jedyną zauważalną i wartą wzmianki zmianą jest rozmiar ekranu – 5.7 zamiast 5.1 cala.

Zdjęcia Samsunga Galaxy Note 5 również nie ujawniają niczego nowego i szokującego. Jak widać, smartfon inspirowany będzie designem znanym z linii Galaxy S6 i prawdopodobnie można spodziewać się identycznego wykonania, m.in. w kwestii zastosowanych materiałów (metal i szkło). W przypadku tego urządzenia także będziemy mieli do czynienia z ekranem o przekątnej 5.7 cala i rozdzielczości 1440 x 2560 pikseli (QHD).

Dokładne specyfikacje obu modeli telefonów nadal pozostają tajemnicą, ale wszystko wskazuje na to, że będą one bardzo zbliżone – ośmiordzeniowy procesor Exynos 7420/7422, 3 GB RAM (w Note 5 być może 4 GB), a do tego 32 GB wbudowanej pamięci oraz aparaty 16 i 5 Mpix. Premiera smartfonów jest przewidziana na 13 sierpnia, kiedy to Samsung ma zorganizować specjalną konferencję.

Źródło: GSMArena

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.