a2mobile - oferta na kartę z no limit i Wi-Fi Calling już za 8 zł

Opublikowano: 2016-09-07
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #pozostali operatorzy #prepaidy #pakiety / usługi

news-a2mobile-1Dzisiejsza konferencja Aero2 stała pod znakiem nowej marki a2mobile, pod którą świadczone będą usługi prepaid podzielone na trzy pakiety z no limit i dodatkowe pakiety minut/SMS oraz Internetu.

Oferowane pakiety odnawiają się cyklicznie co 31 dni (można to wyłączyć). Są to:

news-a2mobile-pakiety

  1. Pakiet Zacny za 8 zł, a w nim rozmowy i SMS-y w sieci bez limitu, 50 SMS i 50 minut poza siecią i na stacjonarne oraz 300 MB transmisji danych.
  2. Pakiet Obfity za 19 zł, który zawiera nielimitowane rozmowy i SMS-y w sieci, 100 SMS i 100 minut poza siecią i na stacjonarne oraz 5 GB Internetu.
  3. Pakiet Suty za 25 zł, w skład którego wchodzą rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci bez limitu, 100 minut na stacjonarne i 10 GB danych.

Można również dokupić dodatkowe, jednorazowe pakiety za 15 zł:

  • Rozmowy na komórki i SMS-y bez limitu + 100 minut na stacjonarne.
  • Dodatkowe 5 GB Internetu.

Podstawowy cennik to 18 groszy za SMS-a, minutę rozmowy i MB danych.

news-a2mobile-2

Starter a2mobile kosztuje 8 zł, a jego zakup odbywa się za pośrednictwem strony internetowej www.a2mobile.pl. W cenie zawarta jest bezpłatna dostawa kurierem, który weryfikuje dane klienta potrzebne do rejestracji numeru. Konto jest ważne 2 lata po każdym doładowaniu.

W ofercie zawarta jest również usługa Wi-Fi Calling, czyli prowadzenie rozmów głosowych w zasięgu sieci Wi-Fi. Umożliwia to stosowna aplikacja dostępna w Google Play, działająca na urządzeniach z Androidem 4.0 i nowszym. Połączenia rozliczane są według posiadanego pakietu.

news-a2mobile-wificalling

Więcej informacji:

Źródło: Aero2, własne

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.