Abonament w Nju Mobile najchętniej polecany. Klienci zadowoleni z usług sieci

Opublikowano: 2015-03-11
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Orange #pozostali operatorzy #wyniki / raporty #wideo

news-nju-mobileZ badań przeprowadzonych dla Orange przez agencję TNS wynika, że zdecydowana większość klientów abonamentowych rekomenduje swoim znajomym skorzystanie z Nju Mobile. Równie wysoki współczynnik jest w przypadku prepaid.

Już niedługo drugie urodziny Nju Mobile. Obecnie z sieci korzysta około 600 tysięcy klientów i jak widać z badań TNS są oni bardzo zadowoleni z oferowanych usług. Dokładniej rzecz ujmując, aż 73% abonentów oferty postpaid zdecydowanie rekomenduje Nju Mobile swoim znajomym. Jest to najwyższy wynik na polskim rynku. W przypadku ofert na kartę odsetek również jest wysoki i wynosi 58%. Z badań wynika, że klienci przede wszystkim doceniają zrozumiałość oferty i jej konkurencyjną cenę – deklaruje to 9 na 10 osób.

Klienci są bez wątpienia najlepszymi promotorami Nju Mobile, dlatego też przygotowano z tej okazji spot reklamowy (w którym można dostrzec aluzję do innych operatorów), będący elementem najnowszej kampanii.

Źródło: Orange

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.