Acer kusi zapowiedzią nowych urządzeń, które pojawią się na MWC 2015

Opublikowano: 2015-02-26
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali #sprzęt / podzespoły

news-acer-smartfonyTajwański producent poważnie przygotowuje się do zbliżających się targów elektronicznych w Barcelonie. Na pewno ujrzymy smartfony z Windows Phone oraz oparte na Androidzie urządzenia serii Liquid. Dziś Acer podzielił się małym zwiastunem tego, czego można się spodziewać.

Grafika (plakat) pojawiła się na facebookowym profilu Acer Malaysia. Przedstawia ona przynajmniej dwa różne urządzenia. Na zbliżeniach widać konkretne ich elementy, jak np. aparat, co może oznaczać, że producent ma w tej kwestii coś ciekawego do pokazania (pochwalenia się). Widać też metalową ramkę wokół obudowy smartfona. Co ciekawe, we wpisie na portalu społecznościowym zdjęcie to zostało podpisane słowami sugerującymi, że na MWC 2015 ujrzymy nie tylko nowe smartfony, ale i elektronikę noszoną (wearables).

news-acer-teaser-mwcNa tę chwilę brakuje konkretnych informacji dotyczących nowych produktów Acera. Firma trzyma wszystko w tajemnicy i jedynie od czasu do czasu wypuszcza do sieci tego typu zapowiedzi lub wypowiada się na temat swoich nadchodzących urządzeń. Rozwiązania tych zagadek należy się spodziewać na konferencji Acera już w niedzielę, 1 marca.

Źródło: Acer Malaysia

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.