Acer Predator 6 - smartfon dla graczy z 10-rdzeniowym procesorem

Opublikowano: 2015-09-03
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali #sprzęt / podzespoły

news-acer-predator6-1Acer zaprezentował na IFA 2015 kolejnego smartfona – jest nim Acer Predator 6, którego tajwański producent określa mianem idealnego do mobilnej rozrywki . Podobnie jak inne urządzenia tej serii, oferuje on prawdziwie drapieżny design, połączony z topową specyfikacją.

Acer wierzy, że zdoła przekonać zapalonych graczy do zainteresowania się ich najnowszym produktem i zapewnia, że Predator 6 podoła każdemu, nawet najbardziej zaawansowanemu tytułowi, jaki zostanie na nim uruchomiony. Wysoką wydajność ma zagwarantować 10-rdzeniowy procesor MediaTek Helio X20, wspierany przez 4 GB pamięci operacyjnej RAM i układ graficzny Mali-T880 MP4. Ekran urządzenia ma mieć natomiast 6-cali i rozdzielczość Full HD lub QHD. Jest też aparat główny z matrycą 21 Mpix oraz cztery głośniki z przodu. Obudowa urządzenia została z kolei tak zaprojektowana, aby zapewniać jak najlepszy komfort trzymania.

news-acer-predator6-2Niestety, Acer poskąpił szczegółów i nie podał bardziej dokładnej specyfikacji, daty premiery ani też ceny smartfona.

Źródło: The Verge

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.