Acer Predator 8 - tablet dla graczy

Opublikowano: 2015-06-03
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Acer #sprzęt / podzespoły

news-acer-predator8Acer ujawnił na targach Computex 2015 jeden z bardziej unikatowych tabletów z Androidem. Model Predator 8 to propozycja skierowana do zagorzałych fanów mobilnego grania.

Acer Predator 8 już od samego początku wzbudza zainteresowanie. Jego design przedstawia się całkiem nietypowo – tylny panel wykonany został z kilku materiałów, które tworzą swoistą, drapieżną kompozycję, wpasowującą się w nazwę urządzenia. Dodatkowo, tablet wyposażono w cztery głośniki znajdujące się w każdej z czterech krawędzi. Stylistycznie, Predator 8 nawiązuje w pewien sposób do laptopów dla graczy, które zazwyczaj mocno odbiegają od typowej konkurencji.

Acer nie pochwalił się niestety pełną specyfikacją tabletu, ale ujawniono, że jego sercem jest 14 nm układ Intel Atom x7, składający się z czterech rdzeni taktowanych 1.6 GHz (maksymalnie są w stanie osiągnąć 2.3 GHz), a za grafikę odpowiada 16-rdzeniowy chip Intel HD. Ekran urządzenia ma 8 cali, ale nie znamy jego rozdzielczości. Równie wielką zagadką pozostaje m.in. ilość pamięci RAM, pamięci wbudowanej oraz cena Predator 8. Wiemy natomiast, że jego premiera została zaplanowana na zimę tego roku.

Źródło: Pocket-lint

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.