Acer szykuje nowy smartfon do gier

Opublikowano: 2016-05-11
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali #sprzęt / podzespoły

Acer Liquid Jade SUżytkownicy, którzy smartfona wykorzystują przede wszystkim do elektronicznej rozrywki, powinni bacznie obserwować w tym roku firmę Acer, która ma w planach urządzenie przeznaczone typowo do gier.

Jak donosi Commercial Times, powołując się na słowa S.T. Liewa – prezydenta grupy Acer odpowiedzialnej za inteligentne urządzenia – tajwański producent szykuje smartfona skupionego na dostarczeniu jak najlepszych growych doświadczeń. Premiera ma się rzekomo odbyć w czwartym kwartale 2016 roku, a cena będzie oscylować w granicach od 499 do 599 dolarów.

Aktualnie nieznane są szczegóły na temat specyfikacji urządzenia, ani też tego, czy zaoferuje specjalne udoskonalenia, np. w postaci fizycznych przycisków. Źródło ujawnia natomiast, że Acer pracuje nad rozwiązaniem kwestii odprowadzania ciepła w smartfonie i żywotności baterii. Firma rozwija również nowe oprogramowanie zoptymalizowane pod kątem mobilnej rozrywki.

Acer planuje w tym roku wydać łącznie pięć nowych smartfonów. Do tej pory poznaliśmy modele Liquid Zest, Liquid Zest Plus oraz Liquid Jade 2.

Źródło: Techno Buffalo

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.