Alcatel - z chińskich do chińskich rąk

Opublikowano: 2014-10-02
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #technologie #pozostali #sprzęt / podzespoły #sprzedaż / wyniki

news_alacatel_lucent1
Chińska firma China Huaxin przejęła większość udziałów w spółce Alcatel – Lucent Enterprise zajmującej się komunikacją multimedialną i sieciami dla przedsiębiorstw.

Wartość transakcji oszacowano na ponad 200 milionów euro. W ramach umowy handlowej Alcatel – Lucent będzie nadal udziałowcem działu Enterprise, ale będzie posiadał mniejszościowy pakiet.

W komunikacie obu partnerów podano, że Alcatel – Lucent Enterprise będzie się zajmować poszukiwaniem możliwości rozwoju na wysoko rozwiniętych rynkach na całym świecie. Siedzibą spółki będzie miasto Colombes w pobliżu Paryża. W firmie pracuje obecnie około 2700 osób na całym świecie, które obsługują aktywność Alcatel – Lucent Enterprise w ponad 80 krajach.
Lista recenzji telefonów i smartfonów tego producenta znajdziecie pod tym adresem.

Źródło: Alcatel – Lucent

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.