Alcatel One Touch POP3 w Play

Opublikowano: 2015-11-26
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Play #telefony / urządzenia

news-alcatel-onetouch_pop3-play-1W ofercie sieci Play pojawił się nowy smartfon firmy Alcatel – model One Touch POP3 w wersji z wyświetlaczem 5-cali i modemem LTE.

Alcatel One Touch POP3 5’’ LTE oferuje 5-calowy ekran o rozdzielczości 480 x 854 pikseli, czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 210 o częstotliwości taktowania 1.1 GHz, układ graficzny Adreno 304 oraz 1 GB pamięci operacyjnej RAM. Na przechowywanie danych i aplikacji użytkownika oddane zostało 8 GB pamięci wewnętrznej, z czego dostępne jest około 4 GB. Wartość tę można jednak rozbudować przy pomocy slotu kart microSD (do 128 GB). W telefonie znajdziemy ponadto aparaty 2 i 5 Mpix, modem LTE i baterię o pojemności 2000 mAh, zaś całością zarządza system Android 5.1 Lollipop.

W Play na Kartę Alcatel One Touch POP3 dostępny jest w cenie 449 zł. W ofertach Formuła Mix z Internetem można go zakupić w większości planów taryfowych za symboliczną złotówkę. Podobnie jest w przypadku Formuły Unlimited i Formuły Smartfon Unlimited, gdzie smartfon jest oferowany za 1 zł w niemal każdym abonamencie, za wyjątkiem taryfy z miesięcznym zobowiązaniem 29.99 zł. Dla zainteresowanych – cennik Alcatel One Touch POP3 w Play.

Źródło: Play

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.