Alcatel OneTouch Xess - 17-calowe centrum rozrywki

Opublikowano: 2016-04-12
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali #sprzęt / podzespoły

news-alcatel-xess-3Alcatel już wkrótce wprowadzi do sprzedaży ogromny, multimedialny tablet OneTouch Xess, który po raz pierwszy został zaprezentowany na zeszłorocznych targach IFA w Berlinie.

Alcatel OneTouch Xess będzie dostępny na rynku od 22 kwietnia w cenie 500 dolarów. Jest on określany jako domowe centrum rozrywki i zarządzania lub tablet kuchenny. Co ciekawego może zaoferować potencjalnym zainteresowanym?

Urządzenie zostało wyposażone w 17.3-calowy wyświetlacz Full HD (1080 x 1920 pikseli), ośmiordzeniowy procesor MediaTek o taktowaniu 1.5 GHz, 3 GB RAM oraz 32 GB pamięci wbudowanej z możliwością dalszej rozbudowy o dodatkowe 64 GB przy pomocy gniazda microSD. Na pokładzie są też dwa głośniki stereofoniczne JBL o mocy 3 W, aparat z matrycą 5 Mpix i akumulator o pojemności 9600 mAh, a nad wszystkim czuwa system Android w wersji 5.1 Lollipop.

news-alcatel-xess-2 news-alcatel-xess-1

Alcatel OneTouch Xess wyróżnia się także specjalną podstawką z możliwością ustawienia różnych kątów nachylenia (30, 50 oraz 75 stopni), uchwytem do łatwego przenoszenia oraz rysikiem, który stanowi jeden z kilku sposobów sterowania urządzeniem.

Źródło: Alcatel, własne

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.