Alcatel wchodzi na rynek elektroniki noszonej

Opublikowano: 2015-01-02
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali #sprzęt / podzespoły

news-alcatel-smartwatchFirma zapowiedziała nie tylko nowe smartfony, które jak się okazało będą obsługiwały trzy popularne systemy operacyjne, ale również oficjalnie ogłosiła swoje wejście na rynek smartwatchy. Zegarki prezentują się świetnie!

Ujawnione zdjęcie pokazuje urządzenia, które odznaczają się stylowym, tradycyjnym wyglądem połączonym z wszelkimi możliwościami współczesnych, inteligentnych zegarków. Funkcje te mają pozwolić użytkownikom monitorowanie ich codziennych aktywności.

Urządzenie nazwane po prostu jako Alcatel OneTouch Watch ma się pojawić w czterech różnych, widocznych na zdjęciu odmianach i zaoferuje między innymi zdalne sterowanie muzyką, robienie zdjęć, czy sprawdzanie wszelkich powiadomień. Oprócz tego Alcatel obiecuje, że zegarki zostaną atrakcyjnie wycenione. Całkiem realne, że będą pierwszymi tanimi smartwatchami z okrągłymi wyświetlaczami. Póki co trzeba się jednak uzbroić w odrobinę cierpliwości, gdyż firma nie zdradziła dokładniejszych informacji na ich temat.

Źródło: Phonearena

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.