Allview Mobile wprowadza na polski rynek nowe tablety z serii Viva LTE

Opublikowano: 2014-12-12
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali #sprzęt / podzespoły #sprzedaż / wyniki

news-allview-viva-tabletyŚwięta to zawsze najlepszy czas na wszelkiego rodzaju promocje oraz nowe i ciekawe oferty. Z takiego założenia wyszło też Allview Mobile, wprowadzając do Polski tablety Viva LTE, wyróżniające się m.in. zastosowaniem modułu 4G LTE.

„Wraz z rozwojem technologii 4G, wprowadzamy na rynek tablety, które bez problemu obsługują połączenie internetowe w każdym miejscu i o każdej porze” – powiedział Lucian Peticila, General Manager Allview Mobile – „Choć ze względu na wiek, miłośnicy tabletów mają różne oczekiwania, linia Viva LTE jest odpowiedzią na wymagania każdego użytkownika”.

Główne cechy tabletów Viva H7 LTE, Viva H8 LTE i Viva H10 LTE to zintegrowany moduł 4G, a także wyświetlacze OGS IPS o przekątnych odpowiednio siedem cali, osiem cali oraz 10.1 cala. Sercem każdego z tych urządzeń jest czterordzeniowy procesor o częstotliwości taktowania 1.5 GHz. Wyposażono je również w układ graficzny Mali T769 MP2, 1 GB pamięci operacyjnej RAM, 8 GB pamięci wewnętrznej flash oraz Android w wersji 4.4 KitKat.

Tablety Allview Mobile z linii LTE mają dwie kamery, wbudowany Bluetooth i funkcję Wi-Fi Direct. Do dyspozycji użytkownika pozostaje także GPS  i Glonass. Ekran tabletów można spersonalizować dzięki Mira Vision, która pozwala na regulację jasności i intensywności kolorów. Natomiast funkcja sterowania za pośrednictwem gestów pozwala na zmianę utworów, regulację jasności i zamykanie aplikacji.

Seria tabletów LTE jest dostępna w przedsprzedaży w cenach: 549 zł za Viva H7 LTE, 699 zł za Viva H8 LTE oraz 899 zł za model Viva H10 LTE. Wysyłka urządzeń rozpocznie się 23 grudnia 2014 roku. Więcej informacji można znaleźć pod tym adresem.

Źródło: Allview Mobile

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.