Allview prezentuje flagowego smartfona X3 Soul PRO

Opublikowano: 2016-02-25
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali #sprzęt / podzespoły

news-allview-x3-soul-pro-1Allview zaprezentował w Barcelonie smartfona X3 Soul Pro, łączącego metalową obudowę z wydajną specyfikacją.

Allview X3 Soul Pro został wyposażony w 5.5-calowy wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości 1080 x 1920 pikseli z Multilevel Touch (rozpoznawanie różnych poziomów natężenia dotyku ekranu), ośmiordzeniowy układ MediaTek Helio P10, 4 GB pamięci RAM oraz 64 GB pamięci flash. Przestrzeń na pliki i dane użytkownika można dodatkowo rozszerzyć korzystając z gniazda kart microSD (do 128 GB). Kamera główna ma 16 Mpix i występuje w towarzystwie lampy LED, laserowego autofokusa i przysłony f/1.8. Z przodu zastosowano z kolei aparat 8 Mpix.

news-allview-x3-soul-pro-2Łączność z siecią zapewnia modem LTE szóstej kategorii, oferujący prędkość pobierania do 300 Mb/s. Energii urządzeniu dostarcza akumulator 3000 mAh. Urządzenie pracuje na systemie Android 6.0 Marshmallow. Całość została zamknięta w jednolitej obudowie typu unibody, wykonanej z aluminium, która ma jedynie 7 mm grubości.

news-allview-x3-soul-pro-3

Allview X3 Soul Pro jest dostępny w trzech kolorach: złotym, srebrnym oraz złota mokka. Można go zamówić w ramach przedsprzedaży w cenie 1999 złotych. Wysyłka ruszy pod koniec kwietnia.

Źródło: Allview, własne

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.