Always-On prawdopodobnie nie trafi na starsze smartfony Samsunga

Opublikowano: 2016-02-23
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Samsung #sprzęt / podzespoły

news-samsung-always-onWraz z Galaxy S7 i S7 Edge Samsung wprowadził funkcję stale aktywnego ekranu zwaną Always-On. Jak się okazuje, skorzystają z niej tylko posiadacze najnowszych modeli.

Wykorzystując zalety panelu AMOLED, Samsung przygotował znaną z niektórych konkurencyjnych smartfonów funkcję Always-On, która pozwala na nieustanne wyświetlanie na wygaszonym ekranie takich informacji jak data, godzina, pogoda czy powiadomienia z aplikacji. Co ważne, odpowiednie widżety mają zużywać zaledwie około 1% baterii na godzinę.

Wszyscy, którzy oczekiwali pojawienia się Always-On w smartfonach z rodziny Galaxy S6 lub innych, jeszcze starszych modelach, poczują się jednak zawiedzeni. Z informacji Sammobile wynika, że funkcja najprawdopodobniej pozostanie ekskluzywna dla Galaxy S7 i S7 Edge i nie będzie rozpowszechniona w formie aktualizacji oprogramowania.

Źródło: Sammobile

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.