Android 7.0 Nougat dla Moto Z i Moto G4 jeszcze w tym roku

Opublikowano: 2016-09-28
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oprogramowanie #pozostali #systemy operacyjne #sprzęt / podzespoły

news-moto-zNowa wersja Androida zawitała już do urządzeń linii Nexus, a w kolejce czekają smartfony pozostałych producentów. Wśród nich jest Motorola/Lenovo, która zapowiedziała aktualizację dla wybranych modeli Moto.

Ze słów rzecznika firmy wynika, że konsumenci mogą się spodziewać Androida Nougat na Moto Z, Moto Z Force, Moto Z Play, Moto G4 i Moto G4 Plus począwszy od czwartego kwartału tego roku, a więc w okresie październik-grudzień. Niestety wątpliwe, że każdy z wymienionych smartfonów otrzyma aktualizacje do końca roku.

Dodatkowo nie wiemy co z takimi modelami jak Moto E 3rd gen, Moto X Style, Moto X Play czy Moto G (2015) – do tej pory producent zapewniał dobre wsparcie i dość sprawnie radził sobie z wysyłką oprogramowania, więc mamy nadzieje, że nie zostawi ich posiadaczy na lodzie . Niemniej, na ten moment komentarz Motoroli dotyczący innych linii produktów sugeruje, że więcej szczegółów poznamy w późniejszym terminie.

Źródło: Droid Life

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.