Android Lollipop dla LG G3 już w przyszłym tygodniu

Opublikowano: 2014-11-09
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #LG #systemy operacyjne

news-lgg3-lollipopFlagowy smartfon południowokoreańskiego giganta otrzyma najnowsze wydanie Androida szybciej, niż ktokolwiek mógłby się tego spodziewać.

LG oficjalnie poinformowało, że flagowy smartfon producenta – model G3 otrzyma aktualizację systemu Android w wersji 5.0 Lollipop już w nadchodzącym tygodniu. Co jednak najważniejsze, cały proces aktualizacyjny rozpocznie się w Polsce, a stosowne uaktualnienie w pierwszej kolejności obejmie modele niebrandowane (nie należące do któregoś z telekomów) przez operatorów sieci telekomunikacyjnych.

Nowa odsłona oprogramowania przyniesie przede wszystkim poprawę wydajności oraz gruntownie odświeżony interfejs użytkownika. Zapowiada się bardzo interesująco i najbliższe dni z pewnością odpowiedzą na to, czy programiści LG odrobili swoje zadanie domowe oraz jak najnowsza wersja systemu spisuje się w połączeniu ze sztandarowym smartfonem firmy.

Źródło: LG

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.