Android Lollipop z nakładką Samsunga na przykładzie Galaxy S5

Opublikowano: 2014-11-03
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oprogramowanie #Samsung #systemy operacyjne

news-android-lollipopAndroid 5.0 Lollipop to prawdopodobnie najbardziej wyczekiwana aktualizacja systemu od czasów wersji Jelly Bean. Kilka dni temu pojawił się materiał prezentujący działanie nowej edycji systemu z nakładką na interfejs Samsunga.

Samsung udoskonalił wiele elementów interfejsu od momentu pierwszych zapowiedzi i wczesnych konceptów Touchwiza dla Lollipopa w Galaxy S5. Wzrosła płynność animacji, pojawiła się nowa czcionka systemowa oraz wprowadzono wiele poprawek w kwestii wygody użytkowania interfejsu. To oczywiście tylko kilka z nowości i ulepszeń.

Inżynierowie koreańskiego producenta starali się jak najlepiej dopracować wszelkie funkcje oraz zintegrować nakładkę TouchWiz z nową wersją Androida. Efekty ich pracy można zobaczyć na poniższym materiale.

Użytkownicy Samsunga Galaxy S5 na całym świecie z pewnością oczekują najnowszej aktualizacji systemowej i wygląda na to, że nie powinni być zawiedzeni. Dokładna data premiery Android Lollipop 5.0 dla topowego smartfona koreańskiego producenta nie jest jeszcze znana. Spekuluje się, że może to nastąpić jeszcze w grudniu tego roku.

Źródło: GSMArena

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.