Android Marshmallow dla BlackBerry Priv kwestią tygodni

Opublikowano: 2016-04-04
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oprogramowanie #wideo #pozostali #systemy operacyjne #sprzęt / podzespoły

news-bb-priv-marshmallowZ informacji do jakich dotarł serwis CrackBerry wynika, że prawdopodobnie jeszcze w tym miesiącu na BlackBerry Priv zawita najnowsza wersja systemu Android.

Kilka dni temu w sieci pojawił się materiał filmowy, na którym zaprezentowany został BlackBerry Priv działający na Androidzie 6.0.1 Marshmallow. Posiadacze smartfona muszą się jednak uzbroić w cierpliwość przynajmniej do końca kwietnia, a najpóźniej do początku maja, kiedy to powinna zostać upubliczniona aktualizacja systemu. Warto dodać, że pierwsze przecieki o nowej wersji Androida dla BlackBerry Priv mówiły o pierwszym kwartale 2016 roku.

W drodze jest też wersja beta systemu, która niewykluczone, że zadebiutuje już w tym tygodniu, o czym poinformował Michael Clewley, dyrektor ds. rozwoju oprogramowania w BlackBerry. Użytkownicy tytułowego modelu mogą więc zacząć odliczanie, a niedługo cieszyć się nowościami i usprawnieniami, jakie wniesie Android Marshmallow.

Źródło: CrackBerry, GSMArena

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.