Android potrafi śpiewać – smartfony i tablety wykonują „Odę do radości”

Opublikowano: 2015-02-12
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #wideo #pozostali #sprzęt / podzespoły #reklamy / promocje

news-android-reklamaOstatnie reklamy systemu Android, którymi raczy nas Google, są niezwykle interesujące. Nie tak dawno zaprezentowano urzekający spot ze zwierzętami. Ten natomiast, jest zupełnie inny, ale przy tym idealnie wpasowuje się w nowe motto Androida.

„Be Together. Not the Same.” (Bądźmy razem, ale nie tacy sami.) jest nowym sloganem opisującym system z zielonym robocikiem. Nie tak dawno pojawiła się reklama, w której głównymi bohaterami były zwierzęta. Zero smartfonów. Na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło, że nie ma to nic wspólnego z Androidem. Nic bardziej mylnego.

Najnowszy spot prezentuje się następująco. Warto obejrzeć.

Japoński zespół Google zmontował konstrukcję składającą się ze smartfonów i tabletów z Androidem, w której każde urządzenie miało swoją animowaną postać (każdy może sobie stworzyć takiego awatara w aplikacji Androidify) śpiewającą określoną część utworu. Razem powstał świetny chórek, który w entuzjastyczny sposób przedstawił własną interpretację „Ody do radości”, autorstwa Fredryka Schillera, znaną z fragmentów pochodzących z IX symfonii Ludwiga Van Beethovena.

Źródło: Google

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.