Android Wear otrzymuje wsparcie dla Skype-a

Opublikowano: 2015-09-29
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #gry / aplikacje #systemy operacyjne

news-skype-android_wear-1Zaktualizowany dzisiaj Skype wprowadza wsparcie dla platformy Android Wear, umożliwiając m.in. odbieranie połączeń i wysyłanie wiadomości z poziomu zegarka.

Popularny komunikator internetowy w wersji mobilnej doczekał się uaktualnienia, które najbardziej powinni docenić posiadacze czasomierzów z Android Wear na pokładzie. Od dzisiaj mogą oni czytać i odpowiadać na nowe wiadomości bezpośrednio z nadgarstka, korzystając z predefiniowanych szablonów tekstowych lub poprzez funkcje przekształcającą głos w tekst. Ponadto, przy użyciu zegarka można komunikować się wysyłajac emotikony – wystarczy narysować odpowiednią „buźkę” na ekranie, a aplikacja sama przekształci ją w jedne z dostępnych Emoji. Dodatkowo, z poziomu zegarka możliwe jest odrzucanie lub odbieranie połączeń, aczkolwiek rozmowy automatycznie przekierowywane są na telefon.

Źródło: Engadget

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.