Androidowy BlackBerry Venice ukazany na nowych zdjęciach

Opublikowano: 2015-08-20
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali #sprzęt / podzespoły

news-blackberry_venice-1BlackBerry pracuje nad smartfonem z Androidem – jest to bardziej niż pewne. Od miesięcy jesteśmy raczeni różnymi informacjami na temat pierwszej „jeżynki” z tym systemem, a po sieci krążą również interesujące rendery urządzenia. Teraz mamy z kolei pełen wgląd na to, jak przedstawia się model Venice.

Evan Blass aka @evleaks opublikował na swoim twitterowym profilu nowe zdjęcia nadchodzącego smartfona BlackBerry, a także grafikę w formacie GIF, która przedstawia telefon z różnych ujęć. Z tego co widać, Venice pracuje pod kontrolą Androida, który zdaje się być praktycznie domyślną jego wersją, bez żadnej nakładki. Najciekawiej wygląda jednak wysuwana klawiatura i sądząc po poprzednich dokonaniach kanadyjskiego producenta, będzie ona wysokiej jakości. Co więcej, można zauważyć, że urządzenie ma zakrzywiony z obu stron ekran, podobnie jak Samsung Galaxy S6 Edge i Galaxy S6 Edge Plus. Przy okazji Blass potwierdził, że premiera BlackBerry Venice odbędzie się w listopadzie i będzie oferowany przez największych operatorów w USA – AT&T, Verizon, T-Mobile oraz Sprint.

news-blackberry_venice-2Jakby tego było mało, @evleaks wrzucił na Twittera również zdjęcie innego telefonu BlackBerry działającego pod kontrolą systemu Google. W tym przypadku nie mamy jednak do czynienia ze sliderem, ale urządzeniem, które bardzo przypomina model BlackBerry Passport wydany w zeszłym roku.

news-blackberry-android-1

Źródło: The Verge

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.