Aplikacje Samsunga zmierzają na iOS

Opublikowano: 2016-01-26
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Apple #Samsung #gry / aplikacje

news-samsung-gear_s2-prezentacja-11Powołujący się na swoje źródła portal Sammobile poinformował, że Samsung ma zamiar przenieść niemal wszystkie swoje aplikacje z Androida na iOS.

Koreański producent już wcześniej ujawnił swoje plany dotyczące prac nad programem Gear Manager dla iPhone’ów, umożliwiającym sparowanie smartfona z zegarkiem Gear S2. Na tym jednak nie koniec. W drodze są kolejne aplikacje, w tym m.in. Gear Fit Manager i S Health, dzięki którym Samsung będzie mógł oferować użytkownikom iOS własną alternatywę dla platformy zdrowotnej Apple.

Spodziewane jest również przeniesienie takich pozycji jak Galaxy View, Remote Control i Family Square. Sammobile dodaje, że plany firmy dotyczą też nowej wersji Smart Camera, która może doczekać się zupełnie odświeżonego interfejsu, oraz programu Level służącego do kontrolowania urządzeń audio z linii Samsung Level.

Nie wiadomo, kiedy aplikacje te trafią na iOS, ale prawdopodobnie będzie się to odbywało etapowo.

Źródło: Sammobile

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.