Apple: 99% osób kocha swojego iPhone-a

Opublikowano: 2015-07-10
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #wideo #Apple

news-apple-iphone-reklamaApple opublikował dwa nowe spoty reklamowe, w których objaśnia, dlaczego iPhone jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju.

Oba klipy trwają po 30 sekund i kończą się tym samym, dość dziwnym sloganem – „Jeśli nie jest to iPhone…to nie iPhone”. Pierwszy filmik pod tytułem „Loved” objaśnia, że 99% osób, które mają iPhone’a, kocha go. Pytanie, na jakiej grupie konsumenckiej było to sprawdzane. Jak pokazały niedawne badania satysfakcji klientów przeprowadzone w USA, całkiem sporo użytkowników iPhone’a 6 jest z niego niezadowolonych.

Drugi z opublikowanych materiałów nosi tytuł „Hardware & Software” i zgodnie z nazwą, skupia się na sprzęcie i oprogramowaniu oraz tym, w jaki sposób Apple zaprojektował każdy z tych elementów, które razem tworzą jedną, niezwykłą całość.

Źródło: Apple

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.