Apple dba o wygląd opakowań akcesoriów

Opublikowano: 2015-07-07
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Apple

news-apple-akcesoria-opakowaniaApple potrafi być niezwykle drobiazgowe i stara się, aby wszystko, co związane z ich marką prezentowało się jak najbardziej stylowo, a przy okazji wzajemnie się uzupełniało. Teraz elementem strategii stały się opakowania akcesoriów firm trzecich.

Nowo zaprojektowane pudełka zaczęły już pojawiać się w niektórych punktach Apple Store w Nowym Jorku. Prezentują się one zgodnie z duchem Apple. Jest więc minimalistycznie, schludnie, a dominującym kolorem jest biel. Dodatkowo, na każdym z nich zastosowana jest identyczna, prosta czcionka. Na środku zaś umieszczone są zdjęcia danego produktu. Pierwszymi akcesoriami, które mogą pochwalić się innym designem kartonika są m.in. etui ładujące od Mophie, pokrowce na laptopa od Tech21 oraz klawiatury do iPada firmy Logitech.

news-apple-akcesoria-opakowania-1W nadchodzących tygodniach lista odpowiednio dostosowanych artykułów przeznaczonych dla iUrządzeń będzie się stale powiększać, a zmiany obejmą wszystkie placówki Apple Store.

Źródło: 9to5Mac

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.