Apple na dobrej drodze do pobicia rekordu sprzedaży iPhone-ów

Opublikowano: 2015-09-15
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Apple #sprzęt / podzespoły #sprzedaż / wyniki

apple iphone 6s plusApple poinformowało, że popyt na nowe iPhone’y 6S i 6S Plus jest wyjątkowo mocny i już teraz niemal pewne jest pobicie rekordu sprzedaży zeszłorocznych modeli w pierwszym weekendzie ich dostępności.

O wysokim zainteresowaniu nowymi smartfonami kalifornijskiego producenta informowaliśmy już wczoraj. Okazuje się, że iPhone’y 6S i 6S Plus wywołały prawdziwy szał wśród konsumentów, którzy wykupili niemal cały początkowy nakład produktów w skali globalnej. W ten sposób Apple stoi przed ogromną szansą na pokonanie zeszłorocznego wyniku modeli iPhone 6 i 6 Plus, które w weekend otwierający sprzedaż zostały zamówione w liczbie 10 milionów sztuk (4 miliony w ciągu 24 godzin).

„Odzew konsumentów na iPhone’a 6S i iPhone’a 6S Plus okazał się niezwykle pozytywny, a wyniki przedpremierowej sprzedaży były bardzo wysokie na całym świecie. Jesteśmy na dobrej drodze do pobicia zeszłorocznego rekordu otwarcia, gdy nowe iPhone’y trafią do sprzedaży 25 września” – poinformował Apple w swoim oświadczeniu.

Firma zapewniła też, że pomimo wyprzedania pierwszych partii smartfonów (szczególnie iPhone’a 6S Plus), zainteresowani nie powinni martwić się tymczasowym brakiem dostępności, gdyż trwają prace nad jak najszybszym dostarczeniem kolejnych egzemplarzy, które powinny pojawić się na półkach sklepowych w salonach Apple w przyszły piątek.

Źródło: 9to5Mac

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.