Apple nie planuje iPada Air 3 na ten rok?

Opublikowano: 2015-07-16
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Apple #sprzęt / podzespoły #plotki

news-apple-ipad-air3Apple szykuje się do premiery nowych iPadów, które mają zadebiutować jesienią tego roku. Wśród nich ma się znaleźć iPad Pro z 12.9 calowym wyświetlaczem, który zdaniem jednego z chińskich portali może być przyczyną braku kolejnej generacji modelu Air.

Economic News Daily w przeszłości dostarczał wiele interesujących i nierzadko sprawdzających się informacji na temat Apple i jego produktów. Tym razem serwis ujawnił, że firma z Cupetino zrezygnuje z wydania na rynek nowego iPada Air 3, gdyż Foxconn otrzymał zamówienia jedynie na iPada Pro i iPada mini 4. Podobno Apple chce, aby model z 12.9 calowym ekranem był tegorocznym flagowcem i zamierza promować go jako idealne rozwiązanie dla biznesu oraz start nowej serii, a w tym przypadku obecność trzeciej generacji Air mogłaby z nim kolidować lub w najgorszym scenariuszu zagrozić jego sprzedaży.

Inne źródła twierdzą jednak, że to nie koniec iPada Air, a następna wersja pojawi się w 2016 roku. Co ciekawe, spekuluje się również, że iPad mini 4 będzie ostatnim z linii małych tabletów Apple. Producent chce się ponoć skupić na większych modelach, a dla fanów mniejszych rozwiązań będzie proponować phablety iPhone 6 Plus, 6S Plus i następne.

Źródło: MacRumors

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.