Apple przygotowuje nową wersję iPhone’a

Opublikowano: 2016-03-10
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Apple #sprzęt / podzespoły #plotki

news-iphone-6s-1Digitimes donosi, że Apple pracuje nad nowym modelem iPhone’a, który ma się charakteryzować 5.8-calowy wyświetlaczem w technologii OLED.

Jeśli wierzyć informacjom Digitimes, w przyszłości ujrzymy nowy smartfon od Apple pod nazwą iPhone Pro. Miałby on być jeszcze większy od 5.5-calowych iPhone’ów 6 Plus i 6S Plus i otrzymać zagięty z obu stron ekran OLED o przekątnej 5.8-cali. Premiery urządzenia mamy się spodziewać najszybciej w 2017 roku, a głównym dostawcą paneli OLED ma zostać Samsung. Za część dostaw ma odpowiadać również LG Display i Japan Display.

Oczywiście do informacji tych należy podejść z dość dużym dystansem, ale nie jest to pierwszy raz, gdy słyszymy o planowanej rezygnacji Apple z LCD na rzecz OLED i smartfonach, które miałyby z tej technologii korzystać. Tymczasem już 21 marca mamy poznać nowego 4-calowca – iPhone’a 5se. Wciąż jednak brakuje potwierdzenia ze strony firmy z Cupertino.

Źródło: Phonearena

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.