Apple stanie za ladą w Polsce

Opublikowano: 2014-10-02
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #Apple #sprzęt / podzespoły #sprzedaż / wyniki

news-apple-sklep1
Warszawa będzie pierwszym polskim miastem, w którym zacznie działać oficjalny Apple Shop ze sprzętem firmy z Cupertino.

Sklep zostanie otwarty w sobotę 4 października o godzinie 9.00 na terenie Media Marktu w Centrum Handlowym Okęcie w Warszawie.

Pierwszy Apple Shop jest oficjalnie firmowany przez koncern z Cupertino i został przygotowany według zaleceń specjalistów sprzedaży z Apple. Według zapowiedzi w sklepie klienci mają spotkać wykwalifikowanych specjalistów, którzy pomogą we wszelkich kwestiach związanych z wyborem odpowiedniego sprzętu i doradzą w jakie akcesoria go wyposażyć.

Z okazji otwarcia pierwszej w Polsce placówki z urządzeniami przygotowano kilka atrakcji. Pierwszych 50 klientów odwiedzających sklep otrzyma za darmo słuchawki EarPods w zestawie z urządzeniem, które zakupią. Wszystkie osoby dokonujące zakupów w dniu otwarcia będą mogły skorzystać z rabatu w wysokości nawet 15 % na wybrane modele sprzętu z nadgryzionym jabłkiem. Nagrody mają też czekać na internautów, którzy odwiedzą profil Media Markt na Facebooku, wezmą udział w konkursie #JabłkawMedia i w kreatywny sposób odpowiedzą na pytanie: Dlaczego jabłko w logo Apple jest nadgryzione? Do wygrania są odtwarzacze iPod Shuffle.

Trzeba przypomnieć, że pierwszy Apple Shop uruchamiany w Polsce jest jedynie jednym z wielu stacjonarnych punktów sprzedaży koncernu z Cupertino. Obecnie na całym świecie funkcjonuje ponad 400 takich placówek.

Źródło: Media Markt

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.