Apple Watch 2 bez zmian w designie, ale z kilkoma interesującymi nowościami

Opublikowano: 2016-08-09
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Apple #sprzęt / podzespoły

news-apple-watch-7Zdaniem Ming-Chi Kuo, analityka firmy KGI Securities, Apple wyda w tym roku dwa nowe smartwatche – jeden z nich będzie nieco ulepszoną wersją dotychczasowego modelu, drugi zaś pełnoprawnym następcą Apple Watch.

Z informacji analityka wynika, że żaden z szykowanych przez Apple zegarków nie będzie oferował zmian w designie – te mają zajść dopiero w 2018 roku. Możemy się za to spodziewać, że usprawniony Apple Watch otrzyma nowy, szybszy procesor wyprodukowany przez TSMC w architekturze 16 nm i zwiększoną wodoszczelność. Apple Watch 2 dorzucić ma do tego cieńszy wyświetlacz, GPS, barometr dla dokładniejszej geolokalizacji i pojemniejszą baterię. Zabraknie niestety łączności bezprzewodowej – LTE w zegarku Apple pojawi się najwcześniej w 2017 roku.

Ming-Chi Kuo przewiduje, że posiadając w ofercie dwa nowe modele, których premiera ma się odbyć jesienią tego roku, Apple będzie w stanie uzyskać sprzedaż na poziomie 10-11 milionów sztuk.

Źródło: Apple Insider

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.