Apple Watch 2 gotowy do produkcji

Opublikowano: 2016-01-14
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Apple #sprzęt / podzespoły

news-apple-watch-oficjalnie-0Według najnowszych doniesień z Chin, pod koniec stycznia rozpocznie się próbny etap produkcji drugiej generacji zegarka Apple Watch.

Źródła podają, że produkcją ponownie zajmie się tajwańska firma Quanta Computer, która współpracowała z Apple przy okazji pierwszego modelu smartwatcha. Prawdopodobnie jednak otrzyma wsparcie ze strony innych producentów, w tym Foxconna, co ma zagwarantować, że w dniu premiery nie zabraknie odpowiedniej liczby sztuk urządzenia. Jeśli wstępne partie Apple Watcha 2 nie wykażą żadnych problemów z konstrukcją, niewykluczone, że jego prezentacja odbędzie się już na przełomie marca i kwietnia, o czym spekuluje się od pewnego czasu.

Nowy inteligentny zegarek Apple ma być cieńszy od swojego poprzednika i zostać wyposażony w kamerkę FaceTime, udoskonalony moduł Wi-Fi oraz nowe i ulepszone czujniki do monitorowania aktywności i zdrowia użytkownika.

Źródło: 9to5Mac

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.