Apple zamierza przyciągnąć klientów konkurencji swoim programem wymiany

Opublikowano: 2015-03-17
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Apple #sprzedaż / wyniki

news-apple-program-wymianyŹródła donoszą, że firma z Cupertino przygotowuje ofertę, w ramach której użytkownicy urządzeń z Androidem, Windows Phone i innymi platformami będą mogli wymienić je na karty upominkowe, które będzie można wykorzystać przy zakupie iPhone’a.

Podobny program wymiany używanych smartfonów działa w Apple od połowy 2013 roku. Dotyczy on jednak tylko i wyłącznie urządzeń tej firmy. Wraz z nową, jeszcze bardziej atrakcyjną promocją będzie można oddać telefon z innym niż iOS systemem. Będzie on poddawany wnikliwej analizie przez pracowników salonów firmowych Apple, którzy m.in. na podstawie stanu technicznego, czyli ewentualnych rys, pęknięć i innych mechanicznych uszkodzeń dokonają wyceny wartości. W zamian za swoje starsze urządzenie, klient otrzyma specjalną kartę upominkową na zakupy w Apple Store, w tym oczywiście na kupno iPhone’a.

Nowy program rozpocznie się w nadchodzących tygodniach. W ciągu najbliższych kilku dni sprzedawcy oficjalnych salonów przejdą stosowne szkolenie. Ich zadaniem będzie pomoc konsumentom w przeniesieniu ze starego smartfona listy kontaktów, jednakże w przypadku innych danych, klienci będą musieli sami tego dokonać przed podjęciem decyzji o wymianie.

Źródło: 9to5Mac

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.