Apple zapłaci za uszkodzonego iPhone’a

Opublikowano: 2016-02-05
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #wideo #Apple #sprzęt / podzespoły

news-apple-iphone-wymianaSerwis 9to5Mac donosi, że Apple szykuje pewne modyfikacje do swojego programu wymiany iPhone’ów i pozwoli klientom oddawać uszkodzone egzemplarze.

Jeśli wierzyć informacjom przekazanym przez 9to5Mac, jeszcze w tym tygodniu w USA powinna ruszyć nowa wersja programu Apple Store Reuse and Recycle iPhone. W swojej dotychczasowej formie pozwalał on na wymianę starszego modelu i otrzymaniu rabatu na zakup nowszego, pod warunkiem, że nie był w jakikolwiek sposób uszkodzony mechanicznie. Teraz jednak konsumenci będą mogli oddać do jednego z punktów Apple swój telefon, nawet jeśli ma on pęknięty ekran, zniszczone klawisze czy niesprawne aparaty.

Źródło podaje, że programem objęte zostaną tylko iPhone 5S, iPhone 6 oraz iPhone 6 Plus, za których zwrot można otrzymać bon w wysokości odpowiednio 50, 200 i 250 dolarów.

Ponadto, firma z Cupertino startuje z inicjatywą, w ramach której w każdym Apple Store oferowane będzie (oczywiście odpłatnie) nakładanie specjalnych folii ochronnych na ekran iPhone’a. Proces ten wygląda podobnie jak na poniższym wideo.

Źródło: 9to5Mac

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.